Vanquish HF-152-2222 zestaw baterii 152 strzały 30 mm Riakeo F3
dodaj do przechowalni
Opis
Vanquish HF-152-2222 - informacje podstawowe
Zestaw baterii Vanquish (kod produktu: HF-152-2222) to produkt marki Riakeo, który zawiera połączone ze sobą wyrzutnie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 152 strzałów |
| Czas trwania | 85 sekund |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 55 m |
| Wymiary | 600 x 450 x 240 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Bardzo bogata kolorystyka kompozycji; Mieszany układ pionowy i kątowy |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 3440 g |
| Waga produktu | 23 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



