Vector PXB2012 - wyrzutnia 32 strzały 16 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
32 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru PXB2012 "Vector" od dystrybutora pirotechniki "Piromax". Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując zmienne efekty. Kaliber ładunków o średnicy 16 milimetrów pozwala efektom wznosić się na pułap około 20 metrów w czasie około 32 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 -wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu
- czerwone perły z cracklingiem
- zielone perły z cracklingiem
- błękitne perły z cracklingiem
- złoty crackling zakończony białym migotaniem
Nasz test wyrzutni PXB2012 "Vector". Opinia pirotechnika:
Klasyczny amatorski produkt małych rozmiarów zawierający połączenie kolorowych efektów z cracklingiem. Mały kaliber pozwala na umieszczenie tej wyrzutni na początek amatorskiego pokazu. Produkt godny polecenia.
Atuty produktu:
- różnorodność efektów
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 32 |
| Czas trwania | 35 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 16 mm / 0,6" |
| Wysokość efektów | 20 m |
| Wymiary | 160/80/115 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Mała bateria; Bezpieczne fajerwerki - wysokośc efektów ok. 25 m |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 144 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 16/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



