Vengeance HF-116-2213H zestaw wyrzutni 116 strzałów 25-30 mm Riakeo F2
dodaj do przechowalni
Opis
Vengeance HF-116-2213H - informacje podstawowe
Zestaw baterii Vengeance (kod produktu: HF-116-2213H) to produkt marki Riakeo, nowość sezonu 2024/25.
Ładunki prezentują efekty w układzie mieszanym (pionowym oraz kątowym). Zawiera ładunki różnego kalibru: 25 mm i 30 mm co pozwala uzyskać rozkład kompozycji na pułapie ok. 45 i 55 metrów. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 1800 g.
Certyfikat bezpieczeństwa CE produktu to F2.
Efekty zestawu baterii Vengeance HF-116-2213H:
- czerwone komety przechodzące w niebiesko-czerwone dalie z białym migotaniem
- zielone komety przechodzące w purpurowo-zielone dalie ze złotym migotaniem
- czerwone komety przechodzące w czerwono-niebieskie dalie z białą śliwką
- złote komety przechodzące w cytrynowe dalie ze złotymi chryzantemami
- złota trzeszcząca wierzba z purpurowo-czerwoną dalią i czerwonym migotaniem
- tytanowo złote ogony przechodzące w złote korony ze srebrnym migotaniem
- różnokolorowe dalie ze złotymi chryzantemami
- srebrne wirujące ogony z purpurowo-zielonymi daliami i srebrnymi chryzantemami
- czerwono-niebieska dalia ze złotymi chryzantemami
Nasz test zestawu baterii Vengeance HF-116-2213H. Opinia pirotechnika:
Zestaw compound Vengeance od producenta Riakeo to spójny pokaz pirotehcniczny zawierający ładunki o dwóch różnych wielkościach - kalibru 25 i 30 mm. Dzięki temu pozwala to uzyskać bardzo dobrej jakości kompozycję z dłuższym czasem utrzymywania się efektów na niebie oraz bardzo dobrej dynamice. Mieszany układ efektów zapewnia szeroki rozmach pokazu.
Atuty produktu:
- party noworoczne, Sylwester
- uroczystości rodzinne
- wesela
- imprezy okolicznościowe
- eventy firmowe
Używając zestawu baterii Vengeance HF-116-2213H pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa:
- Nie odpalaj fajerwerków będąc po spożyciu alkoholu.
- Zapewnij dostęp do pirotechniki wyłącznie osobom pełnoletnim.
- Przygotuj butelkę wody, w celu polania produktu na wypadek ewentualnego podpalenia się opakowania po zakończonym pokazie.
- Odpalaj pirotechnikę na otwartym terenie, zachowaj minimalną odległość od widzów zgodnie z instrukcją.
- Bateria Vengeance prezentuje efekty także strzelające kątowo - zwróć uwagę na prawidłowe ustawienie produktu względem publiczności oraz ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia itp.).
- Po użyciu fajerwerków posprzątaj teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 116 strzałów |
| Czas trwania | ok. 95 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 25-30 mm / 1-1,2" |
| Wysokość efektów | 45-55 m |
| Wymiary | 540 x 270 x 180 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Efektowne - długoopadające kompozycje; Przewaga tytanowo-złotych kolorów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 1800 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



