Venus PXB2138 - wyrzutnia fajerwerków 16 strzałów 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia fajerwerków Venus PXB2138 - informacje podstawowe
Bateria Venus (PXB2138) to produkt, które zawiera 16 strzałów kalibru 20 mm. Prezentuje na zmianę cztery różne kompozycje kolorystyczne w czasie około 25 sekund. Certyfikat CE klasa F2.
Bateria Venus PXB2138 zawiera efekty:
- srebrne brokatowe fale z czerwonymi gwiazdkami
- złote brokatowe korony z fioletowymi gwiazdkami
- czerwone gwiazdki ze srebrnym migotaniem
- złote brokatowe korony z trzeszczącymi chryzantemami
Nasz test wyrzutni "Venus" PXB2138. Opinia pirotechnika:
Bateria Venus (PXB2138) to produkt małych rozmiarów, ale z pewnością znajdzie duże grono zadowolonych użytkowników. Duża dynamika oraz spora ilość kompozycji to nie jedyne z atutów tej baterii. Polecamy szczególnie do użytku w miejscach o nie za dużej przestrzeni (zalecamy zachować minimum 15 metrów bezpiecznej odległości).
Atuty produktu PXB2138 "Venus":
- duża dynamika strzelania
- cztery różne kompozycje kolorystyczne
- widowiskowy finał
- mały kaliber 20 mm - bezpieczne fajerwerki
Praktyczne informacje dotyczące użycia wyrzutni Venus PXB2138:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 16 strzałów |
| Czas trwania | 24 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 30 m |
| Wymiary | 100 × 100 × 120 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Cztery kompozycje kolorystyczne; Duża dynamika strzelania |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 116,8 g |
| Waga produktu | 0,67 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 m (minimalna) / > 20 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 24/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883




Paweł
Czemu nie mogę tego zamówić