Vortex 6 HF2297 wyrzutnia fajerwerków 21 strzałów 30 mm Riakeo F2
dodaj do przechowalni
Opis
Vortex 6 HF2297 - informacje podstawowe
Bateria Vortex 6 (kod produktu: HF2297) marki Riakeo, prezentuje efekty w przewadze srebrnej kolorystyki. Mieszany układ efektów (pionowy oraz kątowy) oraz kaliber wielkości 30 mm, powodują że jest to podukt o dużym rozmachu kompozycji.
Bateria Vortex 6 posiada certyfikat CE w klasie F2.
Efekty baterii Vortex 6 HF2297:
- trzeszczące komety przechodzące w gęste srebnre palmy wypełnione koloroymi gwiazdkami i srebrnym brokatem
- srebrne migoczące bukiety
- deszcz srebrnych trzeszczących wierzb wypełnionych niebieskimi gwiazdkami
Nasz test baterii Vortex 6 HF2297. Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia Vortex 6 marki Riakeo prezentuje efekty w dynamiczny sposób. Pionowe partie uzupełniane są szerszymi salwami o układzie kątowym. Jasna, srebrna kolorystyka kompozycji stanowi przewodni motyw kolorystyczny w tym produkcie.
Przeznaczenie produktu:
- party, Sylwester
- uroczystości rodzinne
- wesela
- imprezy okolicznościowe
- eventy firmowe
Używając baterii Vortex 6 HF2297 pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa:
- Nie odpalaj fajerwerków będąc po spożyciu alkoholu.
- Zapewnij dostęp do pirotechniki wyłącznie osobom pełnoletnim.
- Przygotuj butelkę wody, w celu polania produktu na wypadek ewentualnego podpalenia się opakowania po zakończonym pokazie.
- Odpalaj pirotechnikę na otwartym terenie, zachowaj minimalną odległość od widzów zgodnie z instrukcją.
- Bateria Vortex 6 prezentuje efekty także strzelające kątowo - zwróć uwagę na prawidłowe ustawienie produktu względem publiczności oraz ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia itp.).
- Po użyciu fajerwerków posprzątaj teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | ok. 30 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 190 x 190 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Efektowne - długoopadające kompozycje; Przewaga tytanowo-złotych kolorów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 420 g |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



