Vosa Zabijak Killer Wooosp F4V - fontanny z gwizdem 4 szt. Klasek F2
dodaj do przechowalni
Opis
Vosa Zabijak F4V - informacje podstawowe
Vosa Zabijak / Killer Wooosp F4V to zestaw 4 fontann z podstawką, które łączą w sobie efekty fontanny z dodatkowymi akcentami w postaci głośnego gwizdu emitowanego przez "zabójcze osy". Czas trwania efektu wynosi około 20 sekund.
Importer tego produktu to Klasek. Produkt posiada europejski certyfikat CE: klasa F2.
Efekty tego produktu:
- złota kaskada iskier z zielonymi, czerwonymi gwiazdkami i białym migotaniem
- gwizd
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontann Vosa Zabijak F4VA:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 8 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym i płaskim podłożu np. betonie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Liczba ładunków | 4 |
| Czas trwania | ok. 20 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Wysokość efektów | ok. 3 m |
| Wymiary | 190 x 150 x 60 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Mix kilku efektów |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 100 g |
| Waga produktu | 0,35 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 20/4 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



