Watchdog SFC2078M1 - wyrzutnia 78 strzałów 20 mm Surex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
78 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru SFC2078M1 "Watchdog" od producenta SUREX
Wyrzutnia strzela w układzie pionowym i kątowym. Kaliber ładunków o średnicy 20mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 30 metrów w czasie około 50 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
Efekty tego produktu
- czerwone gwiazdki z białym migotaniem
- zielono - fioletowe gwiazdki
- czerwony stroboskop
- crckling
- zielone migotanie
- złote migotanie
- brokatowa korona
- srebrna chryzantema
Nasz test wyrzutni SFC2078M1 "Watchdog" - opinia pirotechnika
Wyrzutnia strzela w układzie prostym i kątowym dzięki czemu jest bardziej atrakcyjna. Produkt nadaje się do amatorskiego pokazu.
Atuty produktu:
- mieszany układ efektów (proste i kątowe)
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 78 strzałów |
| Czas trwania | 45 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 270 x 240 x 120 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża kolorystyka efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 514,8 g |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 25 m |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



