Whistling Attack ZBS202 Scream Bum - wyrzutnia z gwizdem 50 strzałów 6 mm F2
dodaj do przechowalni
0
Opis
Scream Bum ZBS202 Whistling Attack
50 - strzałowa mała wyrzutnia Scream Bum Whislting Attack 50 to produkt zawierający jednolity efekt. Ładunki o śr. 7 mm wzlatują w układzie pionowym generując głośny gwizd zakończony wystrzałem. Ładunki wzbijają się na wysokość około 15 metrów.
Efekty wyrzutni Whistling Attack ZBS202:
- gwizd + huk
Atuty produktu:
- głośny gwizd oraz huk, który może działać jako odstraszacz dzikich ptaków
- 50 strzałów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Whistling Attack Scream Bum ZBS202:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 50 strzałów |
| Czas trwania | ok. 20 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Wysokość efektów | 15 m |
| Wymiary | 110 x 55 x 70 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Charakterystyczny głośny gwizd |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 19,5 g |
| Waga produktu | 0,215 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 m (minimalna) / > 15 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 48/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



