Włoska mina dymna jasna zieleń z cracklingiem - MG30F Lampi Manna F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Jednostrzałowa mina dymna produkcji włoskiej, pochodząca z jednej z najbardziej renomowanych fabryk na Półwyspie Apenińskim - Pirotecnica Manna. Produkt prezentuje efekt gęstej, dynamicznie wzlatującej chmury jasnozielonego dymu, którą wieńczy bardzo głośna salwa tytanowego huku. Mina dymna odpalana jest za pomocą wolnopalnego lontu. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 42,2 g.
Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE w klasie F3.
Efekty tego produktu:
- jasnozielony dym + tytanowy huk
Nasz test włoskiej miny dymnej XF3001-12. Opinia pirotechnika:
Produkty te wykorzystywane były dotychczas głownie przez zawodowych pirotechników podczas dziennych realizacji widowisk sztucznych ogni. Ze względu na swoje właściwości oraz niezwykle żywą kolorystykę stały się ostatnio bardzo popularne narzędzie do stworzenia oryginalnego tła sesji zdjęciowych (np. podczas ceremonii ślubnych). Dzięki wyposażeniu włoskiej miny dymnej w wolnopalny lont, produkt ten dostepny jest do użycia także przez amatorów. Pamiętać jednak należy o odpowiednim umocowaniu go do stabilnego stojaka.
Przeznaczenie produktu:
- ceremonia ślubna i wesela
- dzienne sesje zdjęciowe
- pikniki na świeżym powietrzu
- plany filmowe
- wydarzenia sportowe i militarne
Praktyczne informacje dotyczące użycia włoskiej miny dymnej XF3001-12:
- Produkt jest dopuszczony do użytku na zewnątrz.
- Unikaj przeszkód, które mogą zakłócić prawidłowe działanie produktu.
- Umieść produkt pionowo w stabilnym stojaku lub na przykład zamócuj do etalowej rury wkopanej w ziemię, aby wyeliminować ryzyko przewrócenia się miny dymnej podczas działania.
- Upewnij się, że górna część wyrobu wystaje poza stojak.
- Odpalać lont stojąc z boku, po czym oddalić się na bezpieczną odległość min. 15 m. Widzowie powinni stać w odległości co najmniej 25 m.
- W przypadku, gdy wyrób nie zadziała, należy odczekać 15 minut, a następnie zanurzyć go w wiadrze z wodą.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 1 strzał |
| Czas trwania | +/- 3 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 30 m |
| Wymiary | 247 x 37 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | intensywna barwa, solidny plastikowy korpus, dodatkowy efekt salute |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 42,2 g |
| Waga produktu | 0,12 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 50/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



