Wulkany TXF780 - mini fontanny 3 szt. Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Zestaw 3 małych fontann "Wulkany" TXF780 od producenta TRIPLEX.
Zestaw trzech małych fontann stożkowych z różnymi efektami. W opakowaniu znajdują się 3 sztuki. Czas działania wynosi ok. 15 sekund. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej sztuki (NEC) wynosi 13 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- srebrne iskry
- zielone iskry
- złote iskry
Nasz test fontann TXF780. Opinia pirotechnika:
Zestaw trzech małych fontann różniących się efektami. Produkt godny polecenia ze względu na niewielką cenę. Wulkany TXF780 będą stanowić doskonały składnik rodzinnego zestawu fajerwerków.
Atuty produktu:
- niska cena za opakowanie trzech sztuk
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontanny TXF780:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 4 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 3 sztuki |
| Czas trwania | ok. 15 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Wysokość efektów | 1,5 m |
| Wymiary | 9 x 8 x 4,5 cm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Mini wulkany - bezpieczne fajerwerki przeznaczone do rodzinnej zabawy |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 39 g / op. |
| Waga produktu | 0,07 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 96/3 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



