Wyrzutnia jednorzędowa PXL/0.8/MT04 - 13 strzałów Białe miny + czerwone ogony F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia profesjonalna - ONEROW "Białe miny + czerwone komety" PXL/0.8/MT04
Bateria jednorzędowa (tzw. "onerow") serii profesjonalnej. Zawiera 13 strzałów kalibru 20 mm, które strzelają jedną serią tworząc widowiskowy efekt "wachlarza". Produkt typu "Single line" są bardzo chętnie używane przez specjalistów podczas tworzenia profesjonalnych widowisk pirotechnicznych.
Efekty tego produktu:
- niski biały zielonych migoczących gwiazdek przechodzący w wysoko wzlatujące komety w kolorze czerwonego brokatu
Atuty wyrzutni jednorzędowej:
- szeroki rozmach prezentacji
- widowiskowa kompozycja - aż 13 strzałów wzlatuje jednocześnie w różnych kierunkach
- długi czas utrzymywania się efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia Wyrzutni Jednorzędowej PXL/0.8/MT04:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Nie odpalaj baterii w pobliżu wyoskich budynków, drzew lub tym podobnych.
- Przed odpaleniem należy zlokalizować system inicjujący i usunąć pomarańczową osłonę lontu.
- Pamiętaj, aby umieścić wyrzutnię na płaskiej, niepalnej powierzchni i stabilnie ją umocować z obu stron. Bateria wymaga zewnątrznego podparcia.
- Po odpaleniu oddal się minimum na 8 metrów.
- Po użyciu, w razie konieczności, zalej produkt wodą w celu uniknięcia pożaru.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Czerwony |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 13 strzałów |
| Czas trwania | 3 sekundy |
| Dynamika prezentacji | Bardzo szybka |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Znikomy hałas |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 40 metrów |
| Wymiary | 495 x 170 x 30 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Szeroki rozmach efektów; Dwie kompozycje |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 143 g |
| Waga produktu | 0,75 |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 m (minimalna) / > 25 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 25/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



