Wyrzutnia jednorzędowa PXL/0.8/MT07 - 17 strzałów Złoty wachlarz czewone miny fioletowe komety F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia profesjonalna - ONEROW "Czerwone miny ze złotym bukietem + fioletowe komety" PXL/0.8/MT07
Bateria jednorzędowa (tzw. "onerow") serii profesjonalnej. Zawiera 17 strzałów kalibru 20 mm, które układają się w niezwykle widowiskową kompozycję o trzech warstwach kolorystycznych. Wachlarz prezentuje barwy: złota, czerwona i fioletowa.
Produkt typu "Single line" są bardzo chętnie używane przez specjalistów podczas tworzenia profesjonalnych widowisk pirotechnicznych.
Efekty tego produktu:
- czerwone miny ze złotym bukietem przechodzące w wysokie fioletowe komety
Atuty wyrzutni jednorzędowej:
- szeroki rozmach prezentacji
- widowiskowa kompozycja - aż 17 strzałów wzlatuje jednocześnie w różnych kierunkach
- długi czas utrzymywania się efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia Wyrzutni Jednorzędowej PXL/0.8/MT07:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Nie odpalaj baterii w pobliżu wyoskich budynków, drzew lub tym podobnych.
- Przed odpaleniem należy zlokalizować system inicjujący i usunąć pomarańczową osłonę lontu.
- Pamiętaj, aby umieścić wyrzutnię na płaskiej, niepalnej powierzchni i stabilnie ją umocować z obu stron. Bateria wymaga zewnątrznego podparcia.
- Po odpaleniu oddal się minimum na 8 metrów. Widzowie powinni znajdować się w odległości co najmniej ok. 25 metrów.
- Po użyciu, w razie konieczności, zalej produkt wodą w celu uniknięcia pożaru.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (2-3 barwy) |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 17 strzałów |
| Czas trwania | 3 sekundy |
| Dynamika prezentacji | Bardzo szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Znikomy hałas |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 40 metrów |
| Wymiary | 605 x 175 x 30 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Szeroki rozmach efektów; Trzy warstwy efektu |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 229,5 g |
| Waga produktu | 0,90 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 m (minimalna) / > 25 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 15/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



