Wyrzutnia jednorzędowa XC2008 - 9 strzałów 30 mm Czerwono/niebieskie miny + białe migotanie F3
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia profesjonalna - ONEROW XC2008 "Czerwono/niebieskie miny + białe migotanie"
Bateria jednorzędowa (tzw. "onerow") serii profesjonalnej marki Triplex. Zawiera 9 strzałów kalibru 30 mm, które strzelają jedną serią tworząc widowiskową salwę. Produkt typu "Single line" są bardzo chętnie używane przez specjalistów podczas tworzenia profesjonalnych widowisk pirotechnicznych.
Efekty tego produktu:
- czerwone miny przechodzące w niebieskie gwiazdki z opadającym białym migotaniem
Atuty wyrzutni jednorzędowej:
- szeroki rozmach prezentacji
- duży kaliber ładunków - 30 mm pozwala uzyskać bardzo wysoki pułap kompozycji
- długi czas utrzymywania się efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia Wyrzutni Jednorzędowej XC2008:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Nie odpalaj baterii w pobliżu wyoskich budynków, drzew lub tym podobnych.
- Przed odpaleniem należy zlokalizować system inicjujący i usunąć pomarańczową osłonę lontu.
- Pamiętaj, aby umieścić wyrzutnię na płaskiej, niepalnej powierzchni i stabilnie ją umocować z obu stron. Bateria wymaga zewnątrznego podparcia.
- Po odpaleniu oddal się minimum na 15 metrów.
- Po użyciu, w razie konieczności, zalej produkt wodą w celu uniknięcia pożaru.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (2-3 barwy) |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 9 strzałów |
| Czas trwania | 4 sekundy |
| Dynamika prezentacji | Bardzo szybka |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Znikomy hałas |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 60 metrów |
| Wymiary | 530 x 220 x 40 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Szeroki rozmach efektów; Duży kaliber ładunków - 30 mm |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 207 g |
| Waga produktu | 1,40 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 15 m (minimalna) / > 35 m (zalecana) |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 10/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



