X-Type PXB2108 - wyrzutnia 20 strzałów 25 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
X-Type PXB2108 - informacje podstawowe
20 - strzałowa wyrzutnia PXB2108 "X-Type" to strzelająca pionowo bateria od producenta "Piromax". Przeważającą kompozycją tego produktu są brokatowe opadające korony. Kaliber ładunków o średnicy 25 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 40 metrów w czasie 20 sekund. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 160 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- zielono - żółte miny zakończone brokatowymi królewskimi koronami i czerwonymi peoniami
- morskie błękitne ogony zakończone brokatowymi królewskimi koronami z żółto-zielonymi peoniami
- brokatowe krony przechodzące w purpurowe peonie. Brokatowe królewskie krony przechodzące w czerwone stroboskopy
Nasz test wyrzutni PXB2108 "X-Type". Opinia pirotechnika:
Jeden z bestsellerów od Piromaxa. Bateria o bardzo ciekawym rozkładzie kompozycji, w których motyw przewodni stanowią długie opadające złote korony. Dynamikę prezentacji potęguje niski szelest złotych gwiazd. Optymalny wybór za przystępną cenę.
Atuty produktu:
- mała wyrzutnia z efektami srebrnych fal
- ergonomiczna budowa
Zasady bezpieczeństwa podczas używania baterii X-Type PXB2108:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 20 strzałów |
| Czas trwania | 20 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 150 x 120 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bogata kolorystyka efektów; Dobre połączenie widowiskowych palm z kolorowymi gwiazdkami |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 160 g |
| Waga produktu | 1,625 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



