Amber PXB2440 - wyrzutnia fajerwerków 42 strzały 25 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia Amber PXB2440 - informacje podstawowe
Bateria Amber (kod produktu: PXB2440) od dystrybutora pirotechniki "Piromax" to jedna z nowości sezonu 2025. Prezentuje zmienne efekty w czasie około 27 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE w klasie F2.
Bateria Amber PXB2440 zawiera efekty:
- złote palmy z białym migotaniem i czerwonymi gwiazdkami
- złote palmy z niebieskimi gwiazdkami i białym migotaniem
- złote brokatowe korony z zielonym migotaniem
- złote brokatowe korony z trzeszczącymi chryzantemami
Przeznaczenie baterii Amber PXB2440:
- impreza sylwestrowo - noworoczna
- uroczystości prywatne na dużej przestrzeni (party, urodziny, rocznice)
- amatorski pokaz pirotechniczny do 100 widzów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2440 "Amber":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Zwróć uwagę na ustawienie wyrzutni Amber na równym, płaskim podłożu.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 42 strzały |
| Czas trwania | 27 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 210 x 180 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Długo utrzymujące się efekty |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 494 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



