Andromeda JW4052 - wyrzutnia fajerwerków 18 strzałów 25 mm Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Andromeda JW4052 - informacje podstawowe
Wyrzutnia fajerwerków Andromeda JW4052 to klasyk marki Jorge. Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując efekty z przewagą złotej kolorystyki. Kaliber ładunków o średnicy 25 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 30 metrów w czasie około 30 sekund.
Efekty baterii Andromeda JW4052:
- złote trzeszczące chryzantemy z czerwonymi opadającymi liśćmi
- złote trzeszczące chryzantemy z zielonymi opadającymi liśćmi
- salwa złotych komet z serią trzeszczących chryzantem
Nasz test wyrzutni JW4052 "Andromeda" - opinia pirotechnika:
Dynamiczna bateria o złotych kompozycjach, która zadowoli każdego miłośnika iskrzącego cracklingu.
Atuty produktu:
- dynamiczna kompozycja z trzeszczącym cracklingiem
- kaliber 25 mm - ładunki osiągają pułap ok. 35 m
- efektowana salwa finałowa z serią strzałów
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 18 |
| Czas trwania | 30 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 30 m |
| Wymiary | 195 x 175 x 137 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Trzeszczący crackling; Trzy różne kompozycje |
| Lont rezerwowy | Tak |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



