Apocalypto SM2143 - wyrzutnia 25 strzałów 30 mm Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
25 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru od producenta JORGE.
Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując bogatą kompozycję. Kaliber ładunków o średnicy 30 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 40 metrów w czasie około 30 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
F3 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się średnim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także nieszkodliwym dla zdrowia ludzi poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na dużych, otwartych przestrzeniach na zewnątrz budynków.
Opis efektów:
- brokat z czerwonymi gwiazdkami + czerwone komety
- brokat z zielonymi gwiazdkami + zielone komety
- brokat z niebieskimi gwiazdkami + niebieskie komety
- brokat z purpurowymi gwiazdkami + purpurowe komety
Nasz test wyrzutni
| Złote brokatowe korony to efekty, które mają duże grono miłośników. Trudno się dziwić - długo opadające kompozycje z kolorowymi dodatkami to przepis na udaną inscenizację pirotechniczną. Doskonale sprawdzi się ta bateria na sylwestrową lub urodzinową imprezę. |
Atuty produktu:
- bogata kompozycja złotych efektów z kolorowymi dodatkami
- solidna obudowa pozwalająca na bezpieczne użycie baterii
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | 30 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 45 metrów |
| Wymiary | 173 x 173 x 218 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 480 g |
| Waga produktu | . |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



