Armageddon PXB3503 wyrzutnia fajerwerków 25 strzałów 30 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Armagedon PXB3503 - informacje podstawowe
Bateria dużego kalibru z kątowym układem strzelania od producenta "Piromax". Wyrzutnia Armagedon PXB3503 prezentuje kompozycje o szerokim rozmachu w układzie tzw. "Z" - od jednej strony do drugiej. Czas prezentacji wynosi 30 sekund. Wyrzutnia zawiera mieszaninę pirotechniczną (NEC) w ilości 525 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
Efekty tego produktu:
- niebieskie komety z srebrnymi ogonami przechodzące w tytanowo-złote opadające wierzby
- niebieskie komety z srebrnymi ogonami przechodzące w gęste srebrne palmy z cracklingiem
Nasz test wyrzutni Armagedon PXB3503. Opinia pirotechnika:
Bateria kątowa dużego kalibru, która prezentuje efekty na dużej wysokości - ponad 50 m. Zawiera dwie kompozycje wolnoopadające w złotych i srebrnych barwach, które strzelają w charakterystycznej geometri od jednej strony do drugiej (tzw. układ "Z").
Atuty produktu:
- kątowy rozkład kompozycji - układ "Z"
- przewaga wolnoopadających tytanowo - złotych wierzb
- duży kaliber ładunków - 30 mm
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Armagedon PXB5303:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | 30 sek. |
| Dynamika prezentacji | Wolna |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 50 m |
| Wymiary | 310 x 180 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Szeroki układ kątowy "Z"; Złote efekty (wierzby i palmy) z długim czasem ekspozycji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 525 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



