Aurora PXB3909 wyrzutnia fajerwerków 100 strzałów 25 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Aurora PXB3909 wyrzutnia fajerwerków - informacje podstawowe
100 - strzałowa wyrzutnia "Aurora" (kod produktu: PXB3909) serii "Sky Flash" o bardzo długim czasie strzelania. Efekty wzlatują pojedynczo w układzie pionowym osiągając wysokość 45 metrów. Każdy z ładunków posiada kaliber 25 mm. Wyrzutnia strzela wolno w czasie łącznym około 2 minut. Masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 994 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
Wyrzutnia Aurora PXB3909 prezentuje efekty:
- czerwone gwiazdki z trzeszczącymi chryzantemami
- zielone gwiazdki z trzeszczącymi chryzantemami
- błękitne gwiazdki z brokatowymi koronami
- zielone gwiazdki ze złotym migotaniem
- czerwone gwiazdki z deszczem trzeszczących iskier
Nasz test wyrzutni "Aurora" PXB3909. Opinia pirotechnika:
Bateria ta gwarantuje rozkład efektów na pułapie około 45 metrów w bardzo długim czasie - około 2 minut. Wszystkie ładunki prezentowane są w układzie pionowym, co oznacza że kompozycje rozkładają się w jednym mijescu. Bezpieczna bateria, która pozwala na użycie jej w wielu lokalizacjach.
Atuty produktu:
- bardzo długi czas strzelania - 2 minuty
- zróżnicowana kolorystyka efektów
- stabilna konstrukcja baterii
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB3909 "Aurora":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 100 strzałów |
| Czas trwania | ok. 120 sek. |
| Dynamika prezentacji | Wolna |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 305 x 305 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1,5 do 2 min. |
| Dodatkowe atuty | Długi czas trzelania; Zróżnicowana kolorystyka efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 994 g |
| Waga produktu | 7,75 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



