Tectonic PXB3912 wyrzutnia fajerwerków 100 strzałów 25 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Tectonic PXB3912 - informacje podstawowe:
100 - strzałowa wyrzutnia PXB3912 Tectonic to bateria o układzie pionowym od producenta "Piromax". Ładunki wzlatują dynamicznie w czasie 35 sekund, na przemian prezentując 3 różne rodzaje efektów. Kaliber o średnicy 25 mm pozwala uzyskać dolot efektów na wysokość około 45 metrów.
Efekty tego produktu:
- Czerwone komety zakończone czerwonymi migoczącymi sferami z białymi końcami,
- srebrne komety zakończone tytanowo-złotymi migoczącymi sferami naprzemiennie z zielonym migotaniem,
- błękitne komety przechodzące w błękitne dalie i chryzantemy.
Nasz test wyrzutni PXB3912 "Tectonic". Opinia pirotechnika:
Bardzo ciekawy produkt, zawierający strzelające na przemian serie trzech różnych efektów. Jej właściwości techniczne tj. 25mm kaliber oraz pionowy układ strzelania powodują, że jest to bardzo uniwersalna i mająca szerokie zastosowanie bateria z bardzo bezpiecznym rozkładem efektów.
Atuty produktu:
- zastosowanie serii trzech zróżnicowanych efektów o dużym stopniu dynamiki strzelania
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB3912 "Tectonic":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli tak, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
- Należy używać wyłącznie na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (2-3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 100 strzałów |
| Czas trwania | 36 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 300 × 300 × 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża dynamika prezentacji efektów - wysokie tempo strzelania; Mocna salwa finałowa o dużym rozmachu efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 994 g |
| Waga produktu | 7,75 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



