Concorde JW78 - wyrzutnia 19 strzałów 29 mm Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
19 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru od producenta JORGE
Wyrzutnia strzela pojedynczo w układzie pionowym prezentując kompozycję brokatowych koron. Kaliber ładunków o średnicy 29mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 30 metrów w czasie 32 sekund.
Efekty tego produktu:
- opadające korony z mieniącym się brokatem
- czerwone, zielone i niebieskie gwiazdki
Nasz test wyrzutni JW78 "Concorde". Opinia pirotechnika:
Przewodni efekt stanowi w tej baterii opadająca brokatowa korona, uzupełniana kolorowymi gwiazdkami. Nieco niższy pułap wzlatywania ładunków powoduje, że odbiór efektów na żywo dostarcza dużo więcej emocji niż w przypadku klasycznej 19-strzałowej wyrzutni o podobnym kalibrze. Bardzo korzystna relacja ceny do jakości.
Atuty produktu:
- ładunki wzlatują pojedynczo, z efektem brokatowych koron
- rozkład efektów na niższym pułapie, bliżej widzów
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Bateria dużego kalibru z pionowym układem strzelania od producenta "Jorge" z efektem brokatowych koron. Czas prezentacji wynosi 30 sekund. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 380 g.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 19 strzałów |
| Czas trwania | 32 sekundy |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 30 metrów |
| Wymiary | 177 x 173 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 380 g |
| Waga produktu | 2,60 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



