Copernicus JW4054 - wyrzutnia 19 strzałów 25 mm Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
19 - strzałowa wyrzutnia średniego kalibru JW4054 "Copernicus" od producenta JORGE.
Wyrzutnia Copernicus strzela pojedynczo w układzie pionowym prezentując efekty na dwóch poziomach wysokości. Kaliber ładunków o średnicy 25 mm pozwala efektom wznosić się na pułap od 10 do 35 metrów w czasie 25 sekund. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 217,5 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 -wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- czerwona mina z niebieskimi gwiazdkami i trzeszczącymi iskrami
- złota chryzantema z trzeszczącymi iskrami
Nasz test wyrzutni JW4054 "Copernicus". Opinia pirotechnika:
Bateria o bardzo ciekawej kompozycji wylatujących jednocześnie dwóch efektów: niskiej trzeszczącej miny oraz widowiskowym bukiecie iskrzących gwiazdek. Świetna relacja ceny do jakości powoduje, że jest to bardzo popularny produkt dla każdego miłośnika pirotechniki widowiskowej.
Atuty produktu:
- dwie kompozycje efektów strzelających na różnych wysokościach
- duży rozmach prezentowanego efektu
- budowa pozwalająca na bezpieczne łączenie z innymi bateriami
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 19 strzałów |
| Czas trwania | 25 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 160 x 160 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Podówjny efekt prezentowany na dwóch poziomach wysokości |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 217,5 g |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



