Coral PXB2433 - wyrzutnia fajerwerków 20 strzałów 30 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia Coral PXB2433 - informacje podstawowe
20 - strzałowa wyrzutnia Coral (kod produktu: PXB2433) od dystrybutora pirotechniki "Piromax" to jedna z nowości sezonu 2025. Bateria zawiera 20 ładunków dużego kalibru (30 mm). Czas prezentacji wynosi ok. 25 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE w klasie F2.
Bateria Coral PXB2433 zawiera efekty:
- złote komety z czerwonymi gwiazdkami i srebrnym migotaniem
- srebrne fale z zielonymi gwiazdkami i czerwonym migotaniem
- złota wierzba z trzeszczącą chryzantemą
Przeznaczenie baterii Coral PXB2433:
- impreza sylwestrowo - noworoczna
- uroczystości prywatne na dużej przestrzeni (party, urodziny, rocznice)
- amatorski pokaz pirotechniczny do 100 widzów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2433 "Coral":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 |
| Czas trwania | 25 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 50 m |
| Wymiary | 180 x 145 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża rozpiętość efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 400 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



