Crackling FC1304 - duża fontanna stożkowa 1000 g Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Fontanna stożkowa FC1304 "Crackling" od producenta JORGE. Fontanna prezentuje 5-metrową kaskadę kolorowych gwiazdek. Czas działania wynosi ok. 1 minuty. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 700 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
Efekty tego produktu:
- złoty deszcz iskier i crackling
Nasz test fontanny FC1304 "Crackling". Opinia pirotechnika:
Duża fontanna stożkowa charakteryzują się widowiskowym efektem złotego deszczu iskier i cracklingu.
Atuty produktu:
- efekty dochodzące do 5 metrów
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontanny FC1304 "Crackling":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 8 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 1 |
| Czas trwania | 60 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Wysokość efektów | do 5 m |
| Wymiary | 340 x 125 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Wysoka kaskada iskier; Dodatkowy efekt - crackling |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 700 g |
| Waga produktu | 1,135 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 10/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



