Crater PXB3914 - wyrzutnia 100 strzałów 25 mm F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
100 - strzałowa wyrzutnia "Crater" (kod produktu: PXB3914) to bardzo dynamiczna bateria kątowa od dystrybutora pirotechniki "Piromax". Ładunki strzelają w szerokim układzie kątowym, naprzemiennie z prawej strony do lewej i odwrotnie. Każdy z ładunków umieszczono w tubach o średnicy 25 mm co pozwala efektom wznosić się na pułap około 45 metrów.
Produkt zawiera efekty:
- czerwone miny z czerwonymi kometami przechodzące w brokatowe korony,
- czerwone miny zakończone czerwonymi daliami,
- czerwone miny i zielone komety przechodzące w brokatowe korony,
- czerwone miny przechodzące w zielone dalie,
- czerwone miny przechodzące w błękitne dalie.
Nasz test wyrzutni "Crater" PXB3914. Opinia pirotechnika:
Polecam szczególnie miłośnikom dużych doznań akustycznych. Ponadto, świetnie sprawdza się jako mocne zwieńczenie pokazu pirotechnicznego, dodatkowo wzbogacone niskimi minami ze znakomitym efektem "cracklingu" oraz wysokim opadającym "brokatem". Świetny produkt, który zdecydowanie zadowoli doświadczonych użytkowników pirotechniki widowiskowej!
Atuty produktu:
- szeroki rozkład efektów - bateria kątowa w jednym rzędzie zawiera aż 10 ładunków, dzięki czemu efekty prezentowane są na bardzo dużej przestrzeni
- duża liczba strzałów
- bardzo wysoki stopień dynamiki pokazu
- dodatkowe niskie efekty "cracklingu"
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB3914 "Crater":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 100 strzałów |
| Czas trwania | 12 sekund |
| Dynamika prezentacji | Bardzo szybka |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 45 metrów |
| Wymiary | 46 x 31 x 17,5 cm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bardzo dynamiczna bateria kątowa; Pozwala stworzyć bardzo widowiskowe zwieńczenie pokazu pirotechnicznego. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 995 g |
| Waga produktu | 9 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883




Kowal96
full wypas! fajna kosteczka.