Crazy Ball DP1CB trzeszczące kulki 6 szt. Klasek F1
dodaj do przechowalni
Opis
Trzaskające kulki DP1CB - informacje podstawowe
Opakowanie zawierające 6 sztuk trzaskających kulek od producenta KLASEK.
Kulki zapakowane są w kartoniku po 6 szt. Odpalane są za pomocą zielonego lontu. Każdy z produktów ma efekt cracklingu (trzaskania). Masa mieszaniny pirotechnicznej (NEC) w jednej sztuce wynosi 1 g. Produkt posiada certyfikat CE: klasa F1.
Efekty tego produktu:
- crackling
Nasz test trzaskających kulek DP1CB. Opinia pirotechnika:
Jest to produkt który generuje serie jasnych błysków z efektownym trzeszczeniem. Polecamy jako jeden ze składników rodzinnego zestawu pirotechnicznego.
- lekkie kulki z zadziwiającym efektem - trzasków
Praktyczne informacje dotyczące użycia trzaskający kulek DP1CB:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 2 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Liczba ładunków | 6 szt. |
| Czas trwania | ok. 3 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Wysokość efektów | ok. 1 m |
| Wymiary | 75 x 50 x 30 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Jednolity efekt - iskrzący trzask |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 6 g |
| Klasa CE | F1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



