Explosive Ball EB9 - kule 3 szt. podwójny trzask Klasek F2
dodaj do przechowalni
Opis
Explosive Ball EB9 (3 szt.) - podwójnie eksplodujące kule
Zestaw niezwykle widowiskowo podwójnie eksplodujących kul marki Klasek. Opakowanie Explosive Ball (kod produktu: EB9) zawiera 3 sztuki. Każdy z produktów emituje charakterystyczny, głośny iskrzący trzask i następujący po nim, kolejny.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty produktu Explosive Ball EB9:
- podwójny głośny trzask
Atuty eksplodujących kul Explosive Ball EB9:
- podwójny efekt
- kule nie wybuchają jak klasyczna petarda hukowa, tylko emitują mocny trzask z rozrzutem złotych isker
- przeznaczenie: rozrywka, militaria, rolnictwo
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Explosive Ball EB9:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość podaną na instrukcji.
- Widzowie powinni znajdować się w odległości minimum 8 metrów.
- W przypadku gdy wyrób nie zadziała, nie podpalaj ponownie. Odczekaj minimum 15 minut, a następnie zanurz w wodzie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Liczba ładunków | 3 sztuki |
| Czas trwania | 3 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Wysokość efektów | < 5 m |
| Wymiary | 150 x 130 x 50 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Przeznaczenie: zabawa w gronie rodzinnym; Duży błysk |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 45 g |
| Waga produktu | 0,12 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 40/3 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



