Crazy Ufo TXP729 latające bączki Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw bączków Crazy Ufo TXP729
Zestaw 4 powietrznych bączków Crazy Ufo TXP729.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty tego produktu:
- srebrne iskry wirują na ziemi i wzbijają się do góry zostawiając za sobą snop iskier
Nasz test powietrznych bączków Crazy Ufo TXP729. Opinia pirotechnika:
Produkty efektem przypominające połączenie tradycyjnych bączków z motylami. Polecamy jako jeden ze składników rodzinnego zestawu fajerwerwerków sylwestrowych.
Atuty produktu:- powietrzne bączki
Praktyczne informacje dotyczące użycia bączków Crazy Ufo TXP729:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 2 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 4 sztuki |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Wymiary | 330 x 120 x 35 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Przeznaczenie - rodzinna zabawa |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 29,20 g / op. |
| Waga produktu | 0,18 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 36/4 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



