Don't worry Be happy JW20 - wyrzutnia 25 strzałów 20 mm Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
25 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru Don't worry Be Happy JW20 od producenta JORGE. Wyrzutnia strzela w układzie pionowym. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 25 metrów w czasie około 25 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty tego produktu:
- czerowne komety z czerwonymi piwoniami
- białe komety z białymi piwoniami
- niebieskie komety z niebieskimi piwoniami
- srebrne wirujące ogony z zielonymi gwiazdkami
- trzeszczące komety z cracklingowymi chryzantemami
Atuty baterii Don't worry Be happy JW20:
- bogata kolorystyka efektów
- mały kaliber ładunków - bezpieczna wyrzutnia
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | 25 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 150 x 125 x 125 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bogata kolorystyka efektów |
| Lont rezerwowy | Nie |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 16/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



