Exclusive Collection JW2000 - wyrzutnia 35 strzałów 25 mm Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
36 - strzałowa wyrzutnia średniego kalibru od importera JORGE.
Wyrzutnia strzela w układzie kątowym prezentując różnokolorowe kompozycje. Kaliber ładunków o średnicy 25 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 30 metrów w czasie ok. 15 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- srebrne fale z białymi migoczącymi gwiazdami
- srebrne fale przechodzące w zielone, migoczące gwiazdy
Nasz test wyrzutni JW2000 "Exclusive Collection" - opinia pirotechnika:
Wyrzutnia strzela kątowo seriami po 7 ładunków. Warto rozważyć zastosowanie tej wyrzutni podczas amatorskiego pokazu pirotechnicznego, w celu zwiększenia rozmachu całej prezentacji.
Użyj baterii JW2000 "Exclusive Collection" wg naszego pomysłu:
Polecamy użyć ten produkt odpalając jednocześnie kilka (2-3 sztuk) baterii, które stworzą niezwykłą scenerię i jasne tło dla innych efektów dużego kalibru (np. wyrzutni kalibru 50mm).
Atuty produktu:
- połączenie srebrnych kompozycji z kolorowymi bukietami
- kątowy rozkład efektów
O czym warto wiedzieć?
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Bateria średniego kalibru z kątowym układem strzelania od producenta "Jorge". Różnokolorowe kompozycje prezentowane są w czasie ok. 15 sekund.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 35 strzałów |
| Czas trwania | 15 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 30 metrów |
| Wymiary | 320 x 160 x 170 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 490 g |
| Waga produktu | . |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



