Exclusive Collection JW2001 - wyrzutnia 37 strzałów 30 mm Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
37 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru od producenta JORGE.
Wyrzutnia strzela pojedynczo w układzie pionowym prezentując jednolitą kompozycję mieniących się brokatowych koron. Kaliber ładunków o średnicy 30 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 50 metrów w czasie 36 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
F3 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się średnim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także nieszkodliwym dla zdrowia ludzi poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na dużych, otwartych przestrzeniach na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu
- mieniące się brokatowe korony
- niebieskie perły
- migoczące gwiazdki
Nasz test wyrzutni JW2001 "Exclusive Collection" - opinia pirotechnika
Bateria z jednolitym efektem wolno opadających migoczących brokatowych koron. Wysokiej jakości widowiskowa kompozycja prezentowana w czasie ok. pół minuty. Zdecydowanie warto rozważyć zakup tej wyrzutni, której efekt zadziwi niejednego widza. Stabilna budowa oraz spalanie efektów na dużej wysokości, powodują że jest to produkt który można bezpiecznie użyć w wielu miejscach.
Atuty produktu:
- widowiskowa kompozycja z gęstym, mieniącym się brokatem
- stabilna budowa pozwalająca na bezpieczne łączenie z innymi bateriami
Praktyczne porady
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 37 strzałów |
| Czas trwania | 36 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 50 metrów |
| Wymiary | wys. 230 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 629 g |
| Waga produktu | 4,79 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



