Exclusive Collection JW3001 - wyrzutnia 7 strzałów 20 mm Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Exclusive Collection JW3001 - infromacje
Jesto to mała 7 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru od producenta JORGE. Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując efekt złotej brokatowej korony. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 25 metrów w czasie około 16 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty baterii Exclusive Collection JW3001:
- złote brokatowe korony
Atuty produktu:
- jednolity efekt złotych brokatowych koron
- bardzo zadowalająca wielkość rozmachu efektów
- mały rozmiar baterii + podstawka stabilizująca - bezpieczne fajerwerki
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 7 strzałów |
| Czas trwania | 16 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 100 x 100 x 100 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Mała bateria z podstawką stabilizującą; Jednolity efekt |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 42 g |
| Waga produktu | 0,415 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 15 m (minimalna) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 24/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



