Explosive 1 Ex1 - petardy lontowe 40 szt. Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Eplosive I EX1 - informacje podstawowe
Zestaw małych petard lontowych EX1 Explosive I od importera JORGE. Opakowanie zawiera 40 sztuk. Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty tego produktu:
- huk
Atuty petard Explosive I - Ex1:
- mały rozmiar opakowania, która bardzo łatwo mieści się np. w kieszeni
- duża liczba petard w opakowaniu - aż 40 sztuk
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu EX1 "Explosive I":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość podaną na instrukcji.
- Widzowie powinni znajdować się w odległości minimum 25 metrów.
- W przypadku gdy wyrób nie zadziała, nie podpalaj ponownie. Odczekaj minimum 15 minut, a następnie zanurz w wodzie.
Dane techniczne
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Liczba szt. w opakowaniu | 40 |
| Sposób zapalania | lont wolnopalny |
| Opis efektu | Huk |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 6,4 g |
| Szt. / op. (zakres) | 21 - 50 szt. |
| NEC / 1 szt. (zakres) | Poniżej 0,2 g |
| Atuty produktu: | Małe bezpieczne petardy hukowe, 40 sztuk w opakowaniu |
| Klasa CE | F2 |
| Wymiary | 85 x 65 x 18 mm |
| Waga | 0,045 kg |
| Opakowanie hurtowe | 24/10/40 (1 karton = 240 op.) |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883




Bartek
Dobre petardy