Fiber PXB2437 - wyrzutnia fajerwerków 40 strzałów 25 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia Fiber PXB2437 - informacje podstawowe
Bateria Fiber (kod produktu: PXB2437) od dystrybutora pirotechniki "Piromax" to jedna z nowości sezonu 2025. Prezentuje efekty w mieszanym układzie (pionowym oraz kątowym) w czasie około 35 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE w klasie F2.
Bateria Fiber PXB2437 zawiera efekty:
- czerwono-zielone pająki ze złotym migotaniem
- opadające brokatowe korony ze srebrnymi ogonami
- brokatowa korona z czerwonymi i niebieskimi gwiazdkami
- wirujące smocze ogony z biało-czerwonymi gwiazdkami i migotaniem
Przeznaczenie baterii Fiber PXB2437:
- impreza sylwestrowo - noworoczna
- uroczystości prywatne na dużej przestrzeni (party, urodziny, rocznice)
- amatorski pokaz pirotechniczny do 100 widzów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2437 "Fiber":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Zwróć uwagę na ustawienie wyrzutni Fiber względem publiczności, tak aby kątowe efekty były dobrze widoczne.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 40 strzałów |
| Czas trwania | 35 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 240 x 180 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Mieszany układ efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 464,8 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



