Flara świetlna fioletowa JF48/PURPLE Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Flara świetlna JF48/PURPLE w kolorze fioletowym od producenta JORGE.
Flara świetlna wykonana z tekturowego korpusu. Efekt inicjowany jest poprzez podpalenie zielonego lontu. Czas działania wynosi ok. 50 sekund. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 49,5 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty tego produktu:
- fioletowy ogień bengalski z chmurą białego dymu
Nasz test flary świetlnej Purple Flare JF48/PURPLE. Opinia pirotechnika:
Wyrób pirotechniczny efektem zbliżony bardzo do sygnalizacyjnych rac morskich. Z uwagi na sposób działania - intensywny płomień o jasnym kolorze - jest to produkt chętnie wykorzystywany podczas opraw wydarzeń sportowych.
Atuty produktu:
- intensywny strumień światła
- lekka konstrukcja
Praktyczne informacje dotyczące użycia flary świetlnej Purple Flare JF48/PURPLE:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, stojąc tyłem do wiatru i trzymać jak najdalej od ciała.
- Nie kieruj strumienia w stronę ludzi ani zwierząt.
- UWAGA! Niebezpieczeństwo oparzenia (> 90°C) jeśli użycie produktu nie jest zgodne z instrukcją.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 1 |
| Czas trwania | +/- 50 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Wysokość efektów | < 1 m |
| Wymiary | 226 x 36 x 36 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Lekka konstrukcja; Jaskrawy płomień |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 49,5 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 10/10 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



