Fontanny tortowe 18 cm 60 sek. ICE18-GOLD 4 szt. F1
dodaj do przechowalni
Opis
Fontanny tortowe Party Ice Foutain 18 cm/60 sek. - informacje podstawowe
Zestaw 4 fontann tortowych w złotej poligrafii ICE18-GOLD marki Gaoo. Klasyczna fontanna tortowa prezentująca złote iskry. W opakowaniu znajduje się 6 sztuk fontann tortowych o długości 18 cm. Czas działania wynosi ok. 60 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F1
Efekty tego produktu:
- złote iskry
Nasz test fontann tortowych ICE18-GOLD. Opinia pirotechnika:
Fontanny tortowe ICE18-GOLD, prezentują gęsty złoty płomień zwieńczony iskerkami o tym samym kolorze. Produkt ten przeznaczony jest głównie do dekoracji tortów lub innych dań gastronomicznych. Czas palenia fontanny wynosi aż 60 sekund.
Atuty produktu:
- długi czas palenia - 60 sek.
- długi rozmiar korpusu - 18 cm długości
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontann tortowych ICE18-GOLD:
- Fontanny tortowe, podobnie jak każdy inny wyrób pirotechniczny, rekomendowane są do użytku na wolnym powietrzu, wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Minimalna bezpieczna odległość wynosi 1 metr od odpalonego produktu.
- Umieść FONTANNĘ TORTOWĄ ostrym końcem w miękkim, niepalnym podłożu.
- Zwróć uwagę, że fontanna umieszczona jest pionowo bez ryzyka przewrócenia.
- Stojąc z boku zapal od góry system inicjujący (papier uszczelniający) i oddal się natychmiast na bezpieczną odległość.
- Wypaloną fontannę tortową po ostygnięciu wyrzuć do odpadów zmieszanych.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Liczba ładunków | 6 fontann |
| Czas trwania | 60 sek. |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Wysokość efektów | < 1 m |
| Wymiary | 210 x 75 x 15 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bezpieczne fontanny |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 28 g (op.) |
| Klasa CE | F1 |
| Opakowanie hurtowe | 4/15/4 (1 karton - 60 op.) |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



