Fontanny tortowe duże 25 cm TXF359-3 złota etykieta 4 szt. F1
dodaj do przechowalni
Opis
Fontanny tortowe TXF359-3 długość 25 cm zestaw 4 szt. - informacje podstawowe
Zestaw 4 fontann tortowych w złotej poligrafii TXF358 od producenta TRIPLEX. Klasyczna fontanna tortowa prezentująca złote iskry. W opakowaniu znajdują się 4 sztuki fontann tortowych o długości 25 cm. Czas działania wynosi ok. 80 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F1
Efekty tego produktu:
- złote iskry
Nasz test fontann tortowych TXF359-3. Opinia pirotechnika:
Fontanny tortowe, przeznaczone do dekoracji tortów lub innych dań. Znakomicie prezentują się przede wszystkim podczas efektownego serwisu tortu, szynki lub innego wyrobu kulinarnego. Czas palenia jedenj fontanny wynosi aż 80 sekund.
Atuty produktu:
- długi czas palenia - 80 sek.
- duży rozmiar - 25 cm długości
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontanny TXF359-3:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 4 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Liczba ładunków | 4 fontanny |
| Czas trwania | 80 sek. |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Wysokość efektów | < 1 m |
| Wymiary | 280 x 75 x 15 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 28 g (op.) |
| Klasa CE | F1 |
| Opakowanie hurtowe | 72/4 (1 karton - 72 op.) |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



