Galaxy PXB2416 - wyrzutnia fajerwerków 25 strzałów 30 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia Galaxy PXB2416 - informacje podstawowe
25 - strzałowa wyrzutnia Galaxy (kod produktu: PXB2416) od dystrybutora pirotechniki "Piromax". Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym, prezentując różnokolorowe efekty o dużej rozpiętości. Kaliber o średnicy 30 mm powoduje rozkład kompozycji na wysokości około 60 metrów. Czas prezentacji wynosi 30 sekund.
Bateria posiada certyfikat CE w klasie F2.
Bateria Galaxy PXB2416 zawiera efekty:
- biało-czerwone bukiety z migotaniem
- złote wierzby z zielonymi gwiazdkami
- srebrne fale ze srebrnymi gwiazdkami i trzeszczącym cracklingiem
- niebiesko-biało-czerwono-zielone bukiety z migotaniem
- salwa niebieskich gwiazd z trzeszczącym cracklingiem
Nasz test wyrzutni Galaxy PXB2416. Opinia pirotechnika:
Bateria Galaxy to produkt zawierający ładunki dużego kalibru (30 mm), które gwarantują rozkład kompozycji na wysokim pułapie - dochodzącą do 60 metrów. Bardzo bogata kolorystyka efektów to jedna z cech wyróżniających tę baterię.
Atuty produktu:
- bogata kolorystyka efektów
- wysoki pułap efektów - do 60 metrów
- polecamy tę wyrzutnię na: imprezę sylwestrową, party, urodziny
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2416 "Galaxy":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 |
| Czas trwania | 30 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 50 m |
| Wymiary | 180 x 180 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża różnorodność kolorów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 475 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



