Galeon JW308 - wyrzutnia 36 strzałów 20 mm Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
36 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru od producenta JORGE
Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując efekt czerwonych rozet. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 20 metrów w czasie 22 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu
- czerwone kule ze srebrnymi kometami z rozpryskiem (tzw. rozeta)
- efekty o niskiej akustyce - "ciche fajerwerki"
Nasz test wyrzutni JW308 "Galeon" - opinia pirotechnika
Unikalny efekt czerwonej rozety z widowiskowymi kometami, które wzlatując rozpryskują się na cztery strony. Prezentowane kompozycje nie generują głośnego huku, co powoduje że bateria ta znajdzie zastosowanie także w miejscach gdzie hałas nie jest pożądany.
Wypróbuj baterię JW308 "Galeon" wg naszego pomysłu:
Wyjątkowy efekt stanowić będzie jednoczesne odpalenie kilku baterii ustawionych w bliskiej odległości.
Atuty produktu:
- zawiera przyjazne dla otoczenia efekty bez głośnych wybuchów
- jednolity efekt z widowiskową kometą
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Cicho strzelająca bateria małego kalibru z pionowym układem strzelania od producenta "Jorge". Czas prezentacji wynosi ok. 22 sekund. Wyrzutnia zawiera mieszaninę pirotechniczną (NEC) w ilości 352,8 g.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 36 strzałów |
| Czas trwania | 22 sekundy |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 20 metrów |
| Wymiary | 145 x 145 x 147 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 352,8 g |
| Waga produktu | . |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 12/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



