Gogo Dance JW37 - bateria 3 fontann Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Bateria fontann "Gogo Dance" JW37 od producenta JORGE.
Jest to bateria 3 fontann. Czas trwania działania produktu to 1 minuta 10 sekund. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 190 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- srebrna fontanna z zielonymi gwiazdkami + crackling z czerwonymi gwiazdkami
- złota fontanna z czerwonymi i zielonymi gwiazdkami
- trzeszczące chryzantemy + żółte gwiazdki z cracklingiem
Nasz test fontanny JW37 "Gogo Dance". Opinia pirotechnika:
Jest to bateria składająca się z trzech fontann o różnych efektach. Plusem tego produktu jest długi czas działania przekraczający 1 minutę. Produkt jest godny polecenia.
Atuty produktu:
- długi czas działania
- różnorodność efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontanny JW37 "Gogo Dance":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 4 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 3 fontanny |
| Czas trwania | 70 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Kaliber ładunków | 24 mm / 0,9" |
| Wysokość efektów | do 3 m |
| Wymiary | 140 x 240 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Bardzo bogata kolorystyka kompozycji |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 180 g |
| Waga produktu | 0,7 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 16/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



