Hot Balls 1 JRC31/1 - rzymski ogień 8 strzałów 29 mm Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
8 - strzałowy rzymski ogień JRC31/1 "Hot Balls 1" od importera JORGE.
Ładunki o śr. 29 mm wzlatują pojedynczo, prezentując zmienne efekty. Łączny czas działania wynosi około 30 sekund. Produkt posiada certyfikat CE: klasa F3.
Efekty tego produktu:
- rożnokolorowe piwonie
Nasz test rzymskiego ognia JRC31/1 "Hot balls". Opinia pirotechnika:
Rzymski ogień kalibru 29 mm gwarantuje ładunki o dużej mocy. Model nr "1" tego produktu zawiera różnokolowe bukiety piwonii o dużym rozmachu.
Atuty produktu:- ładunki o dużej mocy ze zmiennymi efektami
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu JRC31/1 "Hot balls":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie.
- Przymocować rzymski ogień mocno i pionowo do stabilnego słupka (strzałka kierunkowa do góry). Zapewnić, aby górna część wylotowa nie była przysłonięta.
- Stój z boku podczas odpalania lontu i oddal się natychmiast na odległość min. 15m. Widzowie powinni stać w odległości co najmniej 25m.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (2-3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 8 strzałów |
| Czas trwania | +/- 30 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 29 mm / 1,15" |
| Wysokość efektów | ok. 25 m |
| Wymiary | 86 x 40 cm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duży pułap kompozycji; |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 153 g |
| Waga produktu | 0,66 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 16/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



