Kalashnikov 70sh K01M - karabinek 70 petard 5 sztuk Klasek F2
dodaj do przechowalni
Opis
Kalashnikov 70sh K01M zestaw 5 karabinków po 70 petard - informacje podstawowe
Małe karabinki Kalashnikov 70sh K01M to 5 zestawów połączonych ze sobą małych petard, które po zainicjowaniu strzelają dynamiczną serią imitującą wystrzały karabinu. Czas trwania efektu wynosi ok. 10 sek. Masa netto miesznainy pirotechnicznej (NEC) wynosi 17,5 g.
Polecamy produkt Kalashnikov 70sh do:
- zabawy rodzinnej z fajerwerkami
- oprawy imprez o charakterze militarnym
- rolnictwa jako skuteczny odstraszacz
Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa w klasie F2.
Nasz test karabinków "Kalashnikov 70sh" K01M
Produkt polecany miłośnikom hukowej zabawy. Produkt zawiera 70 petard połączonych ze sobą jednym lontem. Odpalenie powoduje zainicjowanie szybkiej i dynamicznej kanonady wystrzałów, która trwa kilka sekund. Zestaw zawiera aż 5 takich samych karabinków, zatem zabawa z fajerwerkami może trwać o wiele dłużej.
Podstawowe zasady bezpieczeństwa
- Używając karabinek "Kalashnikov 70sh" K01M pamiętaj, aby stać z boku podczas podpalania lontu.
- Po odpaleniu oddal się na odległość min. 8 metrów, widzowie powinni stać w odległości co najmniej 15 metrów.
- W przypadku, gdy produkt nie zadziała - nie odpalaj ponownie tylko odczekaj 15 minut a następnie zanurz go w pojemniku z wodą.
- Produkt dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby powyżej 18 lat.
- Nie używaj tego produktu będąc pod wpływem alkoholu.
Zobacz video
Dane techniczne
| Liczba ładunków | 5 x 70 petard |
| Czas trwania | ok. 10 sek. |
| Dynamika prezentacji | Bardzo szybka |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Wysokość efektów | < 1 m |
| Wymiary | 160 x 50 x 25 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Zestaw 5 małych karabinków do rodzinnej zabawy z fajerwerkami |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 17,5 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/30/5 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



