Kinetic PXB3907 wyrzutnia fajerwerków 100 strzałów 25 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Kinetic PXB3907 wyrzutnia fajerwerków - informacje podstawowe
100 - strzałowa wyrzutnia "Kinetic" (kod produktu: PXB3907) posiada jednolity rodzaj efektów z przewagą widowiskowych złotych koron.
Efekty wzlatują pojedynczo w układzie pionowym osiągając wysokość 45 metrów. Każdy z ładunków posiada kaliber 25 mm. Wyrzutnia strzela dynamicznie w czasie około 40 sekund. Masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 987 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
F3 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się średnim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także nieszkodliwym dla zdrowia ludzi poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na dużych, otwartych przestrzeniach na zewnątrz budynków.
Produkt zawiera efekty:
- błękitne komety przechodzące w brokatowe i czerwone korony,
- złote miny przechodzące w złote komety z brokatowymi koronami,
- złote miny przechodzące w brokatowe krony z błękitnymi zakończeniami.
Nasz test wyrzutni "Kinetic" PXB3907. Opinia pirotechnika:
Ta średniego kalibru bateria strzela w układzie pionowym. Posiada głównie efekty "złotych koron", które przy dość dużej dynamice wzlatywania kolejnych ładunków nawarstwiają się, zwiększając przy tym rozmach całej prezentacji. Dodatkowego "smaczku" w tej wyrzutni nadają charakterystyczne nisko trzeszczące szelesty. Ten produkt na pewno będzie optymalnym wyborem na każdą okazję.
Atuty produktu:
- jednolity efekt z efektownym złotym opadaniem
- dynamiczny sposób prezentacji, powodujący nawarstwianie się kolejnych efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB3907 "Kinetic":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 100 strzałów |
| Czas trwania | 42 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 300 × 300 × 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Wysoka dynamika prezentacji efektów; Duży rozmach kompozycji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 987 g |
| Waga produktu | 7,75 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



