Macrocosmos II SM2125 - wyrzutnia fajerwerków 10 strzałów 20 mm Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Macrocosmos II SM2125 - informacje podstawowe
Jest to 10 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru od producenta JORGE. Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując dwie różne kompozycje. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 25 metrów w czasie około 20 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty baterii Macrocosmos II SM2125:
- złote brokatowe komety z cytrynową gwiazdką
- srebrne bukiety z czerwonymi gwiazdkami
Nasz test wyrzutni SM2125 "Macrocosmos II". Opinia pirotechnika:
Jest to mała bateria o charakterystycznej budowie w kształcie walca, która prezentuje dwie różne kompozycje - początkowo ciche, wzlatujące do góry komety, a następnie przechodzi w mocniejsze uderzenia widowiskowych srebrnych ogonów. Macrocosmos II to dobra, budżetowa bateria która doskonale sprawdzi się na Sylwestra jako jeden ze składników rodzinnego zestawu fajerwerków.
Atuty produktu:
- mała, budżetowa wyrzutnia
- dwie różne kompozycje efektów
- bezpieczna wyrzutnia fajerwerków
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | 20 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 25 m |
| Wymiary | 110 x 110 x 120 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Dwie różne kompozycje efektów; Mała bateria, Bezpieczne fajerwerki |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 100 g |
| Waga produktu | 1,075 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 36/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



