Mega Power Box PS2252 potężna wyrzutnia fajerwerków 25 strzałów 48 mm Power Box F3
dodaj do przechowalni
Opis
Mega PS2252 - informacje podstawowe:
Potężny kaliber ładunków o jednolitej kolorystyce. To główne cechy opisujące wyrzutnię Mega serii Power Box. Kod produktu PS2252.
Ładunki strzelają pojedynczo w czasie 50 sekund. Kaliber o średnicy 48 mm pozwala uzyskać dolot efektów na wysokość około 70 metrów. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi aż 970 g.
Certyfikat europejski CE: klasa F3.
Efekty wyrzutni Mega:
- złote brokatowe komety przechodzące w złote opadające korony z zielonymi gwiazdkami
- złote brokatowe komety przechodzące w złote opadające korony z niebieskimi daliami
- złote brokatowe komety przechodzące srebrne palmy z zielonym migotaniem
- złote brokatowe komety przechodzące w wielokolorowe gwiazdki z srebrnymi chryzantemami
- złote komety przechodzące w złote opadające wierzby
Nasz test wyrzutni Mega PS2252. Opinia pirotechnika:
Atuty produktu:Bateria Mega serii Power Box to produkt pochodzący z renomowanej fabryki "Pyroshine" w Chinach, specjalizującej się w produkcji baterii o wyjątkowej barwie: z przewagą efektów tytanowo - złotych długoopadających koron. Ta wyrzutnia zadziwi niejednego miłośnika dużych efektów potężnym rozmachem prezentacji oraz czasem utrzymywania się efektów na niebie.
- złote długoopadające brokatowe korony
- duży kaliber ładunków - 48 mm i rozmach pokazu
Praktyczne informacje o wyrzutni Mega PS2252:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli tak, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
- Należy używać wyłącznie na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | 50 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Kaliber ładunków | 48 mm / 1,9" |
| Wysokość efektów | 70 m |
| Wymiary | 275 x 275 x 300 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duży rozmach efektów; Przewaga złotych kompozycji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 970 g |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 25 m |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



