Muerte Rockets Thunder JR103 zestaw 10 rakiet hukowych Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
Muerte JR103 zestaw rakiet hukowych - informacje podstawowe
Opakowanie zawiera 10 sztuk średniej wielkości rakiet marki Jorge, które prezentują charakterystyczny huk z tytanowym błyskiem.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
Efekty tego produktu:
- srebrna brokatowa kometa przechodząca w głośny huk z tytanowym błyskiem
Nasz test rakiet Muerte JR103. Opinia pirotechnika:
Hukowe rakiety mają swoje grono miłośników, którzy doceniają przede wszystkim ich walory akustyczne. Zestaw rakiet Muerte JR103 to produkt, który pojawił się na rynku w roku 2025. Charakterystyczny tytanowy huk (tzw. titanium salute) prezentowany na dość dużej wysokości ma dużą moc. Efekt na pewno zadowoli użytkowników tego produktu.
Atuty produktu:
- zestaw zawiera rakiety o jednolitej kompozycji
- rakiety hukowe
- 10 rakiet w jednym zestawie
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Muerte JR103:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie.
- Unikaj przeszkód nad rakietą. Do zamocowania rakiety wykorzystaj stabilizującą rurkę lub statyw.
- Nie odpalaj rakiety w przypadku uszkodzenia lub połamania kija stabilizującego produkt.
- Stój z boku podczas odpalania lontu i oddal się natychmiast na odległość min. 15 m. Widzowie powinni stać w odległości co najmniej 25 m.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Liczba ładunków | 10 rakiet |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Wysokość efektów | ok. 60 m |
| Wymiary | 390 x 220 x 20 mm |
| Dodatkowe atuty | Rakiety hukowe z efektem "titanium salute" |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 56,0 g |
| Waga produktu | 0,25 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 40/10 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



