New Generation 14 JW61 - wyrzutnia 19 strzałów 29 mm Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
19 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru od producenta JORGE.
Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując zmienne efekty o dużym zróżnicowaniu kolorystyki. Kaliber ładunków o średnicy 29 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 45 metrów w czasie około 35 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
F3 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się średnim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także nieszkodliwym dla zdrowia ludzi poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na dużych, otwartych przestrzeniach na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- trzeszcząca wierzba z czerwonymi gwiazdkami
- trzeszcząca zielona dalia
- złota mieniąca się wierzba z niebieskimi gwiazdkami
- trzeszcząca purpurowa dalia
- srebrne chryzantemy
- różnokolorowe komety
Nasz test wyrzutni JW61 "New Generation 14". Opinia pirotechnika:
Klasycznej budowy 19-strzałowa wyrzutnia zawierająca zmienną paletę efektów. Dość duży poziom urozmaicenia kompozycji sprawia, że jest to godny polecenia, bezpieczny produkt na wszelkie zastosowania amatorskie. Świetnie sprawdzi się podczas imprezy sylwestrowej lub rocznicowej, urodzin itp.
Atuty produktu:
- widowiskowe jasne komety towarzyszące wznoszonym ładunkom
- rozbudowana kompozycja o dużym stopniu urozmaicenia efektów
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 19 strzałów |
| Czas trwania | 35 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 29 mm / 1,15" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 180 x 225 x 564 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 285 g |
| Waga produktu | 2,52 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



