New Generation 5 JW32 - wyrzutnia 19 strzałów 30 mm Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
19 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru JW32 "New Generation 5" od producenta JORGE.
Wyrzutnia strzela pojedynczo w układzie pionowym prezentując jednolitą kompozycję złotych palm. Kaliber ładunków o średnicy 30 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 40 metrów w czasie 30 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F3
Efekty tego produktu:
- złote trzeszczące palmy
- złota kometa z trzaskami
Nasz test wyrzutni JW32 "New Generation 5". Opinia pirotechnika:
Bateria ta prezentuje jednolity efekt gęstych złotych palm z charakterystycznym trzeszczeniem. Bardzo widowiskowa kompozycja, która z pewnością zadowoli wielu użytkowników. Złota trzeszcząca komety, która towarzyszy wznoszeniu każdego z ładunków, znakomicie dopełnia całości. Polecamy zwrócić uwagę na ten produkt np. jako jeden z elementów efektownego pokazu sylwestrowego bądź na imprezie okolicznościowej.
Atuty produktu:
- ładunki wzlatują pojedynczo, z widowiskowym efektem złotych trzeszczących palm
- klasyczna budowa pozwalająca na bezpieczne łączenie z innymi bateriami
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 19 strzałów |
| Czas trwania | 30 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 182 x 225 x 570 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 418 g |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



