New Generation 8 JW38 - wyrzutnia 19 strzałów 30 mm Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
New Generation 8 JW38 - informacje podstawowe
19 - strzałowa wyrzutnia dużego kalibru od producenta JORGE
Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując efekt bardzo gęstej, srebrnej opadającej palmy. Kaliber ładunków o średnicy 30 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 40 metrów w czasie około 30 sekund.
Efekty tego produktu
- brokat + purpurowe gwiazdki
Nasz test wyrzutni JW38 "New Generation" - opinia pirotechnika:
Klasycznej budowy bateria 19-strzałowa. Bardzo udany produkt, który świetnie sprawdzi się w każdym amatorskim pokazie, ale również profesjonaliści powinni mieć go na uwadze.
Atuty produktu:
- długo utrzymujący się efekt
- budowa pozwalająca na bezpieczne łączenie z innymi bateriami
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 19 |
| Czas trwania | 30 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 177 / 220 / 554 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Długoopadające kompozycje w kolorze złotym |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 380 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



