No Limits PXB2438 wyrzutnia fajerwerków 100 strzałów 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
No Limits PXB2438 wyrzutnia fajerwerków - informacje podstawowe
100 - strzałowa wyrzutnia "No Limits" (kod produktu: PXB2438) prezentująca efekty z przewagą widowiskowych złotych koron oraz dynamicznym cracklingiem.
Efekty wzlatują pojedynczo w układzie pionowym osiągając wysokość 35 metrów. Każdy z ładunków posiada kaliber 20 mm. Wyrzutnia strzela dynamicznie w czasie około 60 sekund. Masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 481,1 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Wyrzutnia No Limits PXB2438 zawiera efekty:
- opadające brokatowe korony z czerwonym migotaniem
- opadające brokatowe korony z zielonym migotaniem
- opadające brokatowe korony z dynamicznym cracklingiem
Nasz test wyrzutni "No Limits" PXB2438. Opinia pirotechnika:
Bateria zawiera ładunki małego kalibru, prezentując efekty na pułapie ok. 30 metrów. Jej kompozycje to widowiskowe złote efekty z długim czasem opadania. Bardzo dobrej jakości kompozycja i optymalny wybór ze względu na: długość strzelania (60 sekund), rodzaj efektów (złote brokatowe korony) i przystępną cenę.
Atuty produktu:
- duża liczba ładunków - 100 strzałów
- czas prezentacji około 1 minuty
- przewaga długoopadających złotych brokatowych koron
- stabilna konstrukcja niwelująca ryzyko przewrócenia - bezpieczne fajerwerki
Praktyczne informacje dotyczące użycia wyrzutni No Limits PXB2438:
- Baterię No Limits mogą kupować i odpalać wyłącznie osoby pełnoletnie.
- Pamiętaj o zabezpieczeniu terenu, w którym odpalasz fajerwerki. Unikaj miejsc zadrzewionych, tuż obok lini wysokiego napięcia, budynków i samochodów.
- Po zakończonym pokazie, posprzątaj wyrzutnię i ewentualne papierki. Wyrzuć je do odpadów zmieszanych.
- Pamiętaj o zachowaniu bezpiecznej odległości od wyrzutni. W celu optymalnego odbioru ofektów wyrzutni No Limits PXB2438, zalecamy odległość ok. 30 metrów.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 100 strzałów |
| Czas trwania | ok. 60 sekund |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 250 x 250 x 120 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Wysoka dynamika prezentacji efektów; Przewaga złotych kompozycji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 481,1 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



